AKRO investiční společnost


Slovo o společnosti AKRO


Proč AKRO?

Dosahování vysokého zisku: Naši zkušení investoři v AKRO používají k vyhledávání skvělých investičních příležitostí vlastní specifické metody. Společnosti, do kterých investujeme, jsou obvykle charakterizovány nízkým ohodnocením, finančně silnou pozicí a zlepšujícím se finančním výhledem. Tyto společnosti jsou často střední velikosti, obchodující na zahraničních trzích, a byly přehlédnuty trhem.

Více za vaše peníze: Náklady vzniklé při nákupu podílového investičního fondu Vám často zmenšují celkovou návratnost investice. Výše poplatků, které musíte zaplatit, je důležitý faktor, jež je třeba zvážit, dříve než se rozhodnete investovat své peníze. Koupíte-li si podíly přímo od AKRO během jedné z našich propagačních akcí, vyhnete se tak placení vstupních poplatků, které vám obvykle účtuje distributor (např. banka). Tyto poplatky mohou činit až 5% Vaší počáteční investice.

Bezpečnostní a ochranná opatření: Veškerá naše akciová portfolia jsou rozprostřena mezi různými společnostmi, průmyslovými odvětvími a zeměmi. Navíc, naši zkušení investiční profesionálové provádí pečlivý průzkum před jakýmkoliv investováním. Vaše investice jsou v ochranné úschově v Československé obchodní bance, která je depozitářem společnosti AKRO.nahoru